Yeşim Ceren Bozoğlu'ndan Zayıflama tüyoları

by Kadın Sitesi Moda Güzellik Kadınca on 8 Temmuz 2015 Çarşamba

Hızla kilo kaybeden ve sosyal medya da üzerinden deneyimlerini paylaşan Yeşim Ceren Bozoğlu takipçileri için bazı önerilerde bulundu.. Kilo verme süreciyle ilgili sosyal medya da uyguladığı yöntemleri  paylaştı.. 

Paylaştığı yazıda  iki öneriye dikkat çekti sevenlerine İlkinin kendi fotoğraflarınızdan oluşturacağınız öncesi ve sonrası fotoğraflama yapmalarını ve bunu aynaya yada telefon ekranlarına görebilecekleri bir yere yerleştirmelerini istedi.. Vücudunuzun zayıf halini görmek size doğru mesajlar verecektir seçiminizi ona göre yapacaksınızdır dedi..
İdeal kilonuzda bir fotoğrafınız yoksa eğer kendinizin zayıf halini gösteren çizimlerle çizmenizi uzmanların önerdiğini söylemekte  çünkü bilinçaltınıza yerleşen bu şekille sağlıklı seçimler yapabileceğimizi hatırlattı


O hayat Benim dizisi için 30 kilo alan Yeşim bir zayıflama merkezinin eşliği ile de şimdi aldığı kiloları vermeye çalışmakla meşgul. Kilolarını verebilmek için sıkı bir şekilde diyet yapmakta olan Bozoğlu, diyet programında ağırlıkla sebze yemekleri, salata ve sebze çorbalarını tercih ettiğini söyedi…Sabahları maydanoz, limon, nane, roka, salatalık, dereotundan hazırladığı ‘yeşil iksir’ karışımının tok tutmaya yardımcı olduğunu söylüyor..
Zayıflama ile ilgili tiyolarını sosyal medya yoluyla paylaşan sanatçı, “Şu anda benimle birlikte 15 kişi yürüyüşe başladı dedi..
Zayıflama programı çok ilgi gören Bozoğlu, “Kitap düşüncesiyle yola çıkmadım ama zayıflama hikayemi kitap haline getirmemi isteyenler oldu… Ben de buna sıcak bakmaya başladım. Teklifler de geliyor. Bir kitap çıkaracağım” dedi.

Blog, Updated at: 13:03

0 yorum:

Yorum Gönder